Przejdź do treści

Central & Eastern European Game Awards

Konkurs
Opublikowano 09 lip 2024
im

Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych (CRPK) ogłasza konkurs na stworzenie projektu statuetki i logo nagrody plebiscytu „Central & Eastern European Game Awards" (CEEGA). Ta prestiżowa nagroda jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w dziedzinie produkcji gier wideo w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
 


Przedmiotem Konkursu jest stworzenie gotowego projektu statuetki oraz logo nagrody plebiscytu „Central & Eastern European Game Awards". Statuetka będzie wręczana laureatom za ich osiągnięcia w dziedzinie produkcji gier wideo, a logo będzie stanowić integralną część statuetki i pojawiać się na materiałach promocyjnych. 
 
CEEGA została stworzona jako projekt współpracy organizacji przemysłu gier z regionu. Organizacje wspólnie powołują Jury składające się z dziennikarzy i profesjonalistów z branży, które tworzy nominacje i wybiera laureatów w kilku kategoriach: Visual Art, Audio, Design, Narrative, Hidden Gem, Technology i Best Mobile Game.
 
CRPK zaprasza do udziału rzeźbiarzy, projektantów oraz wszystkich artystów związanych 
z wzornictwem. Jest to wyjątkowa okazja, aby wnieść swój wkład w międzynarodowe wyróżnienie najlepszych produkcji gamedev z naszego regionu.
 
Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca.
 
Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie
 

Central & Eastern European Game Awards

Pozostałe aktualności