Przejdź do treści

Bella Young Graphic Design Award

Konkurs
Opublikowano 07 cze 2023
im
Konkurs

Bella Skyway Festival to wspaniała okazja dla młodych artystów, aby zaprezentować swoje zdolności przed szeroką publicznością. W tym roku chcemy dać szanse nowej grupie twórców szansę na stworzenie ciekawych i niepowtarzalnych projektów! Po raz pierwszy w 2023 roku projektanci graficzni będą mieli okazję ubiegać się o nagrodę Bella Young Graphic Design Award!

Co trzeba zrobić?

Konkurs skierowany jest do młodych projektantów zajmujących się grafiką komputerową.  Twórcy mająca zadanie stworzenie projektów wzorniczych, inspirowanych motywem przewodnim tegorocznego Festiwalu: „Marzyciele z zielonej planety”, odnoszących się do patrona roku 2023 – Mikołaja Kopernika oraz ekologii. Konkurs jest otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich, które zawodowo lub hobbistycznie zajmują się projektowaniem lub grafiką komputerową. Aby wziąć nim udział należy:

  • wykonać projekt w formie statycznej grafiki lub animacji, zgodny z wytycznymi zawartymi w regulaminie konkursu;
  • wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie .

Wyłonienie zwycięzców i przyznanie nagród

Termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca 2023 roku.

Spośród nadesłanych projektów Organizator, dokona wyboru maksymalnie 10, które zostaną zaprezentowane na wielkoformatowej projekcji podczas 14. Bella Skyway Festival. Toruń. Kujawsko-Pomorskie w dniach 15-19 sierpnia 2023 r.. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni spośród finalistów w plebiscycie publiczności.

W ramach przeprowadzonego konkursu wyróżnione zostaną trzy projekty, a ich autorzy otrzymają nagrody pieniężne:

  • I miejsce 25.000 zł brutto,
  • II miejsce 15.000 zł brutto,
  • III miejsce 10.000 zł brutto.

Pozostałe aktualności