ASP na Festivalu dell'Arte

Opublikowano 09 sie 2021

Zapraszamy na odbywające się w ramach tegorocznego festiwalu wystawy Wydziałów AWWiS i GiSZM oraz dwie wystawy malarstwa.

Festival dell'Arte odbywa się W Bukowcu i okolicach od 14 do 21 sierpnia 2021.

Organizatorem jest Fundacja Doliny Pałaców i Ogrodów kotliny Jeleniogórskiej.

W tym roku Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta bierze udział w festiwalu z kilkoma interesującymi wydarzeniami.

Jednym z nich jest wystawa designu Wydziału Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii połączona z prezentacją znanych międzynarodowych firm działających w tym obszarze: Florim, Instone, Midj, Mochnik, Kosicka. Wydział Grafiki i Sztuki Mediów zaprezentuje trzy pokazy: wielkoformatowy pokaz audiowizualny w przestrzeni otwartej, wirtualne malowanie i blok studenckich filmów eksperymentalnych i animacji. Zobaczymy też dwie wystawy malarstwa: prof. Waldemara Kuczmy oraz wystawę "Trzy wymiary" prof. Zdzisława Nitki, mgr Joanny Kaucz i mgr Hani Kujdy.

Więcej informacji o festiwalu.

zamieściła azg