Przejdź do treści

Artystyczna dusza na OIOM-ie: jak wydobyć ją z kryzysu?

Ogłoszenie
Opublikowano 17 lis 2022
im

Warsztaty odbędą się 25 listopada 2022 r. w godz. 9.0014.00

Prowadzący: dr Amelia Golema i mgr Małgorzata Kramarz
Miejsce: Sala Konferencyjna Wrocławskiego Centrum Akademickiego, Rynek 13, I piętro

Obowiązuje limit miejsc. Trzeba się spieszyć, bo o zakwalifikowaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na wydarzenie zaczyna się 18 listopada 2022 r. o godz. 8.00 i potrwa do 22 listopada 2022 r. do godz. 12.00. W tym czasie będzie aktywny formularz zgłoszeniowy, do którego link rozesłany został drogą mailową do wszystkich studentów naszej ASP.

O zakwalifikowaniu się do udziału w warsztacie zostaniecie powiadomieni mailowo. Wiadomość zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez uczestnika w formularzu zgłoszeniowym w dniu 22 listopada 2022 r. do godz. 16.00. Przygotowana zostanie także lista rezerwowa. Jeżeli ktoś z osób zakwalifikowanych zrezygnuje z udziału w warsztatach wówczas będziemy kontaktować się z kolejną osobą z listy oczekujących.


Projekt jest finansowany ze środków Gminy Wrocław. Partnerem projektu jest Wrocławskie Centrum Akademickie. ICRA Innowacyjne Centrum Rozwoju Artysty – wspólna inicjatywa dydaktyczna Akademii artystycznych Wrocławia Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta  wraz z Akademią Muzyczną im. K. Lipińskiego i Akademią Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego filia we W-wiu rozpoczęły wspólny projekt dydaktyczny, mający na celu wsparcie kształcenia w zakresie kompetencji potrzebnych do efektywnego funkcjonowania na rynku pracy. Przy pomocy Wrocławskiego Centrum Akademickiego rusza  seria warsztatów, na które zapraszamy zainteresowanych studentów.

 

Pozostałe aktualności