Przejdź do treści

Artysta – Zawodowiec

Ogłoszenie
Opublikowano 20 lut 2024
im
 Artysta – Zawodowiec

A–Z  to projekt dla artystów i artystek sztuk wizualnych oraz osób studiujących na uczelniach artystycznych. Jak co roku, wyjątkowe grono ekspertów i ekspertek w dziedzinie sztuki współczesnej, opowie o narzędziach i praktykach pomocnych w zawodowym funkcjonowaniu w świecie sztuki. 

Wykłady odbędą się online od 11 do 21 marca, od poniedziałku do czwartku w godzinach 18:00-20:00. W kwietniu i maju, wykładowcy i specjalnie zaproszone osoby poprowadzą indywidualne konsultacje portfolio online. Na koniec dla 8-10 uczestniczek i uczestników wyłonionych podczas konsultacji portfolio odbędzie się Szkoła Letnia.

 Artysta – Zawodowiec

W tej edycji bierzemy pod lupę rolę krytyki sztuki oraz przyjmowanie i dawanie feedbacku. Rozpoczniemy od refleksji nad własnym stylem i pojęciem talentu, pochylimy się nad sposobem archiwizacji prac cyfrowych. Otwarcie porozmawiamy o pieniądzach, szukaniu pracy i budowaniu relacji z galerzystami. 

Zajęcia poprowadzą: Piotr Szenajch, Aga Wielocha, Maja Demska, Gunia Nowik, Małgorzata Wdowik, Magdalena Moskalewicz i Aleksy Wójtowicz. 
Zaplanowaliśmy również spotkania z artystami: Krzysztofem Wodiczko oraz duetem Joanną Malinowską i C.T. Jasperem. 

Więcej informacji na  >> stronie <<

Pozostałe aktualności