Artysta z lękiem czy lęk z artystą?

Opublikowano 05 mar 2024
im
icra_logo_wersja-pozioma

Drogie Studentki, Studenci, Osoby studiujące,

serdecznie zapraszamy na kolejny wykład w ramach Innowacyjnego Centrum Rozwoju Artysty ICRA: Tematem najbliższego spotkania jest:

„Artysta z lękiem czy lęk z artystą?"

O czym będzie mowa na wykładzie?

Spotkanie skoncentrowane wokół zagadnienia lęku w rozwoju człowieka – artysty. Czy artystyczne lęki różnią się od przeciętnych lęków każdego człowieka?

Jak sobie radzić? Czy konfrontacja z lękiem jest potrzebna? Czy można nauczyć się zarządzania lękiem?

Szczegóły:

Termin wykładu: 9 marca 2024 r. (sobota)  godz. 10.00-11.30

Miejsce: Centrum Sztuk Użytkowych, Sala Audytoryjna 410 (4. piętro), ul. Traugutta 19/21

Jak się zapisać?  Klikając w poniższy formularz, który będzie aktywny od 5 marca 2024 r. od godz. 8.30 do 8 marca do godz. 11.00

Link: https://forms.gle/9NHyYyKq1xE8G3G47

Limit miejsc: 120 osób.

Kto może wziąć udział w wykładzie? Studenci wrocławskich uczelni artystycznych: AMKL, ASP, AST.

UWAGA ! DLA UCZESTNIKÓW WYKŁADU MAMY BONUSY:

BONUS 1:

Podczas wykładu odbędzie się losowanie 6 osób (po 2 przedstawicieli z każdej wrocławskiej uczelni artystycznej - AMKL, ASP i AST).  Wylosowani szczęśliwcy będą uczestniczyć w warsztacie, prowadzonym dr Amelię Golemę i Małgorzatę Kramarz 22 marca 2024 r.

BONUS 2:

Uczestnicy wykładu w mają usprawiedliwioną nieobecność na zajęciach w swojej Uczelni (jeśli ktoś ma zajęcia w sobotę J).

Projekt jest finansowany ze środków Gminy Wrocław dzięki wsparciu Wrocławskiego Centrum Akademickiego.

ICRA Innowacyjne Centrum Rozwoju Artysty – wspólna inicjatywa dydaktyczna Akademii artystycznych Wrocławia.

Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta  wraz z Akademią Muzyczną im. K. Lipińskiego i Akademią Sztuk Teatralnych
im. S. Wyspiańskiego filia we W-wiu rozpoczęły wspólny projekt dydaktyczny, mający na celu wsparcie kształcenia w zakresie kompetencji potrzebnych do efektywnego funkcjonowania na rynku pracy.