Archiwa Przyszłości

Opublikowano 09 lis 2023
and

Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu plastycznego, współorganizowanego przez Archiwum Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie i Archiwum Państwowe w Szczecinie. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji są Archiwa Przyszłości.

Praca może być wykonana w dowolnej technice graficznej lub malarskiej nadająca się do wyeksponowania w ramie. Praca nie powinna przekraczać formatu 100x70 cm.

Głównymi nagrodami są tablety graficzne firmy Wacom. Pozostałe nagrody to materiały plastyczne firmy KOH-I-NOOR oraz gadżety.

Termin nadsyłania prac: 29 lutego 2024 r.
Rozstrzygnięcie Konkursu: 15 marca 2024 r.
Więcej informacji, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie Uniwersytetu.

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. Archiwa Przyszłości

Patronat honorowy nad konkursem objął prof. dr hab. Waldemar Tarczyński, Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego.

pdf, 176.19 KB
pdf, 142.15 KB