Ankieta!

Opublikowano 18 Maj 2023
azg

Komunikat do dydaktyków zatrudnionych na ASP we Wrocławiu.

Informujemy, że dziś na mailowe skrzynki służbowe zostanie wysłany do Państwa link do ankiety dotyczącej zmian w strukturze naszej uczelni. Ankieta zostanie przesłana z platformy Głosuj 24 i będzie aktywna od dzisiaj (18 maja) do 23 maja (wtorek), do godz. 12.00.

Treść ankiety nawiązuje do cyklu spotkań jakie Rektor, prof. Wojciech Pukocz, odbył w ciągu ostatnich tygodni z przedstawicielami wszystkich wydziałów. W trakcie spotkań omówione zostały koncepcje i propozycje zmian, a celem ankiety jest zebranie Państwa opinii dotyczącej tego w jakim kierunku powinna się zmieniać struktura Uczelni.

Ankieta ma charakter dobrowolny i składa się z trzech krótkich sformułowań, z których należy wybrać jedno, najbardziej odpowiadające Państwa oczekiwaniom.