Przejdź do treści

American School of Wrocław

Fotorelacja
Opublikowano 30 kwi 2024
im
American School of Wrocław

19 uczniów i uczennic z American School of Wrocław. W grupie, która nas odwiedziła znalazły się osoby z klasy 9 (Liceum I) i 10 (Licem II) następujących narodowości: South Africa, South Korea, Azerbaijan, Zimbabwe, Armenia, Venezuela, Poland, Ukraine Towarzyszyli im Barbara Larsen (nauczycielka plastyki) i Jan Larsen.

 

Dzieci uczestniczyły w fascynującym programie, który obejmował oprowadzanie po wystawach, odwiedziny w pracowniach malarskiej, rzeźbiarskiej oraz pracowni rysunku. Podczas tych interaktywnych sesji uczniowie nie tylko podziwiali prace artystyczne, ale również mieli szansę poznać proces ich powstawania i eksperymentowania z różnymi technikami.

Finałem tego wyjątkowego spotkania był krótki kurs rysunku. Pod okiem dr Jarosława Grulkowskiego młodzi adepci sztuki mogli rozwijać swoje umiejętności, wyrażać swoją kreatywność i czerpać inspiracje z otaczającego świata.

To spotkanie nie tylko otworzyło młodym uczestnikom drzwi do świata sztuki, ale również zapewniło im niezapomniane wrażenia i inspiracje na przyszłość. Dzięki zaangażowaniu i pasji prowadzących, uczniowie mogli doświadczyć magii sztuki w wyjątkowy sposób.

Pozostałe aktualności