Alternatywne Plakaty Filmowe

Dolnośląskie Centrum Filmowe
Galeria Kino, Wrocław

oraz Kino Elektronik, Warszawa

Z inicjatywy pracowni Projektowania Graficznego/Plakatu Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu prowadzonej przez dr hab. Tomasza Pietrka, prof. ASP i dr Michała Matoszko, ad. podczas 20. Millennium Docs Against Gravity Film Festival, poza filmami, będzie można zobaczyć wystawę Alternatywnych Plakatów Filmowych.

Do 15 wybranych z programu festiwalu filmów 15 autorów związanych z medium plakatu – zarówno zaproszeni przez pracownię studenci, jak i wykładowcy z Katedry Projektowania Graficznego wrocławskiej ASP – zaprezentują autorskie, artystyczne wersje plakatów, inspirowane dokumentami biorącymi udział w Konkursie Głównym MDAG.

Wystawa będzie dostępna wyłącznie w terminie jubileuszowej edycji Festiwalu.

Zuzanna Chęcińska, Against the tide
<p>Zuzanna Chęcińska, Against the tide</p>
Artur Skowroński, In Ukraine
<p>Artur Skowroński, In Ukraine</p>
Magdalena Wosik, BadPRESS
<p>Magdalena Wosik, BadPRESS</p>
Daria Fedak, Apolonia
<p>Daria Fedak, Apolonia</p>
Jan Kowalski, Pustelnik
<p>Jan Kowalski, Pustelnik</p>
Tomasz Pietrek, Subject
<p>Tomasz Pietrek, Subject</p>

Uczestnicy

Artur Skowroński, Magda Wosik, Zuzanna Kliniewska, Tomasz Pietrek, Daria Fedak, Jan Kozłowski, Jan Kowalski, Maciej Majchrzak, Michał Matoszko, Grzegorz Osowski, Andrzej Moczydłowski, Donata Wińska, Zuzanna Chęcińska, Iwona Matkowska, Karolina Wiśniewska.

Zapraszamy!

Pozostałe wydarzenia