Akcja Szlachetna Paczka zakończona sukcesem!

Opublikowano 21 gru 2023
azg
Szlachetna Paczka 2023

Z dumą możemy ogłosić, że udało się zebrać wszystkie potrzebne artykuły dla trzyosobowej rodziny, którą w tym roku wsparliśmy w ramach Szlachetnej Paczki.

W Weekend Cudów, 16 grudnia 2023 r., rodzina otrzymała 19 dużych paczek, w których znajdowały się m. in. drukarka laserowa, telefon stacjonarny z dwoma słuchawkami, tablet graficzny, żywność, środki czystości, odzież, pościel i ręczniki, karma dla zwierząt, materiały szkolne czy przepiękny wieniec świąteczny. Paczki zostały spakowane przez Dział Współpracy Międzynarodowej i Promocji oraz Samorząd Studencki i zawiezione do wybranej rodziny przez uczelnianego kierowcę.

Kilka dni wcześniej mama wraz z córką gościły na naszej Akademii, gdzie mogły przyjrzeć się funkcjonowaniu uczelni i zwiedzić wybrane pracownie, co było szczególnie interesujące dla dziewczynki, jako że jej pasją jest malowanie. Skutkiem wizyty na uczelni jest zaproszenie do bezpłatnego udziału w kursie przygotowującym do egzaminów wstępnych z zakresu malarstwa i rysunku.

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji!