2xP

Finisaż wystawy 26.10.2023 godz. 14:00

Politechnika Śląska, Centrum Nowych Technologii

ul. Konarskiego 22B (Wejście A) Gliwice

Zapraszamy  do odwiedzenia nadal trwającej wystawy 2xP Wystawa: Podstawy Projektowania Mebli, Podstawy Kształtowania zlokalizowanej w Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Wystawa prezentuje obiekty będące wynikiem pracy projektowej studentów Kierunku Architektura Wnętrz z Wrocławskiej ASP im. E. Gepperta, realizowanej pod okiem dydaktyków Katedry Mebla: dr Magdaleny Kacprzak-Gagatek oraz dr Piotra Kuczkowskiego. Jak wskazuje tytuł wystawy – projekty powstały w ramach przedmiotów Podstawy Projektowania Mebli oraz Podstawy Kształtowania. Swoją twórczość projektową prezentują również kuratorzy wystawy. Wystawę można odwiedzać do 26 października, tego dnia odbędzie się również finisaż podsumowujący wystawę, na który również serdecznie zapraszamy na godz. 14:00.

2xP Wystawa: Podstawy Projektowania Mebli, Podstawy Kształtowania

Kuratorzy wystawy: dr Magdalena Kacprzak-Gagatek, dr Piotr Kuczkowski

Uczestnicy wystawy: Katarzyna Bednarz, Natalia Cieśla, Gabriela Węglińska, Katarzyna Kucharczyk, Maja Majewska, Karolina Piotrowicz, Zuzanna Ziajka, Aleksy Remiszewski, Natasza Charusta, Nicole Słowik, Polina Yampolska, Katarzyna Hercuń, Julia Trzuskowska, Roksana Zabielska, Aleksandra Wiśniewska, Maja Wojciechowska, Alicja Zawadzka, Natalia Dzidowska.

Pozostałe wydarzenia