25 Summer Academy - riesa efau

Opublikowano 03 cze 2022
azg

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w profesjonalnych warsztatach artystycznych prowadzonych w riesa efau w Dreźnie od 24 lipca do 6 sierpnia 2021, (miejsce jest sprawdzone przeze mnie i warte polecenia).

Ważne informacje!!!

Proszę o przesłanie do 10 czerwca (piątek) portfolio w wersji angielskiej: CV + wybór ok 20 reprezentacyjnych prac lub projektów oraz info o warsztacie „preferowanym” i „zastępczym” (wszystko w 1 pliku pdf) wetransferem na adres jarekgrulkowski@gmail.com

Ważne: Należy wybrać „ulubiony” - „preferowany” warsztat w którym chce się wziąć udział a także 1 warsztat zastępczy, w przypadku, jeśli zabrakłoby miejsc na preferowanym kursie. Finalnie uczestnik Summer Academy uczestniczy w 1 warsztacie przez 2 tygodnie.

Na podstawie nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrane trzy osoby.

Organizator 25 Summer Academy - riesa efau dla każdego z 3 uczestników z Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta zapewnia:

Zwrot kosztów podróży

Inspirujące spotkania ze znanymi artystami

Finansowanie wybranego warsztatu

Zakwaterowanie w Dreźnie

1 ciepły posiłek w ciągu dnia

W Letniej Akademii udział wezmą studenci z Niemiec, Polski i Czech. Język komunikacyjny to angielski i niemiecki, wymagana jest znajomość przynajmniej 1 języka w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację.

Warsztaty zostaną zakończone wspólną wystawą zaaranżowaną przez studentów uczestniczących w warsztatach.

W trakcie pobytu przewidziane są również sympatyczne spotkania integracyjne.

Serdecznie Zapraszam do nadsyłania portfolio wraz z krótkim CV w języku angielskim oraz informacji o ulubionym warsztacie i warsztacie „zastępczym”.

Od 1 czerwca wjazd na trerytorium Niemiec nie jest objęty obostrzeniami sanitarno-pandemicznymi.

W razie pytań proszę o mail, lub telefon - jarekgrulkowski@gmail.com  693 277 741

Propozycja dotyczy warsztatów (załącznik - pełna wersja w jęz. ang.).

Jarosław Grulkowski

Attachments