Trwa rekrutacja na II stopień (magisterski) Studiów Niestacjonarnych Architektury Wnętrz

Trwa rekrutacja na II stopień (magisterski) Studiów Niestacjonarnych Architektury Wnętrz

NABÓR BEZ EGZAMINÓW, bez limitu wieku, kandydaci po każdych studiach projektowych, dzienny tryb studiów .

Zapraszamy do studiowania w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, uczelni państwowej z wieloletnią tradycją, wypracowanym prestiżem i doskonałą infrastrukturą techniczną.

Proponujemy studia niestacjonarne licencjackie oraz magisterskie, prowadzone w trybie dziennym, z programem i kadrą dydaktyczną bliźniaczą ze studiami stacjonarnymi. Kształcimy w zakresie projektowania architektury wnętrz mieszkalnych, biurowych i usługowych, ale dajemy również solidną podstawę wiedzy: architektoniczno-budowlanej, wystawienniczej, meblarskiej i malarskiej.

Na studia drugiego stopnia (magisterskie) zapraszamy absolwentów po wszystkich kierunkach projektowych związanych z architekturą lub wzornictwem. Studia magisterskie mają kształcić artystów sztuki architektury wnętrz, projektantów wnętrz publicznych o złożonym programie funkcjonalnym, osobowości twórcze o unikatowych zdolnościach plastycznych. Pośród kierunkowych treści tj.: projektowania wnętrz i mebli, proponujemy również kursy projektowania wystaw, multimediów i małej architektury oraz szereg wspomagających kursów ogólno-plastycznych i teoretycznych. Tytuł magistra sztuki otwiera drogę do: kariery naukowej, uczestniczenia w grantach unijnych, stanowisk kierowniczych w korporacjach, prowadzenia dużych projektów aranżacyjnych wnętrz.

Rekrutacja trwa do 21.09.2018r. ale liczy się kolejność zgłoszeń do wyczerpania limitu miejsc.

Nie ma egzaminów czy przeglądu portfolio, należy tylko złożyć kwestionariusz osobowy + teczkę z dokumentami.

Kwestionariusz oraz inne informacje są dostępne na stronie www.AWiW.info


info.: prof. Bartosz Jakubicki
zam.: Magdalena Kacprzak- Gagatek

Załączniki

Galeria:

Więcej »