Cyfrowy Wrocław

Opublikowano 16 kwi 2024
im
III edycja Science&Business MeetUp

Wydarzenie po raz kolejny integruje ze sobą dwa kluczowe dla powstawania innowacji środowiska – naukę i biznes. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem Cyfrowy Wrocław. Cyfryzacja to jeden z kluczowych czynników, który w najbliższej dekadzie będzie miał wpływ na kształtowanie pozycji rynkowej większości przedsiębiorstw. Transformacja cyfrowa jest nie tylko koniecznością, ale szansą na rozwój i zdobycie przewagi konkurencyjnej.

Nasz udział w wydarzeniu to uczestnictwo dr Marcina Rupocińskiego z Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów w panelu dyskusyjnym Cyfryzacja w sektorze kreatywnym oraz pokaz prac studentek i studentów z pracowni Działań Intermedialnych w Ceramice kierowanej przez dr hab. Adama Abla z Wydziału Ceramiki i Szkła.

W trakcie wydarzenia odbędą się dyskusje, fireside chaty oraz pitchingi, w ramach których praktycy ze świata nauki i biznesu poszukają odpowiedzi na pytania o to, jak realnie wygląda i jak może rozwijać się transformacja cyfrowa przedsiębiorstw z Wrocławia i Dolnego Śląska. Będzie ono też okazją do networkingu oraz spotkań z przedstawicielami konsorcjum WRO4digITal EDIH Wrocław.

Spotkanie odbędzie się 19.04.2024 r. we Wrocławskim Parku Technologicznym, w budynku DELTA, przy ul. Duńskiej 9. Udział jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.

Szczegółowa agenda wydarzenia oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej

Science & Business MeetUp