INDYWIDUALNA WYSTAWA KAROLA BABICZA W BURRIS HALL GALLERY,NEW MEXICO, LAS VEGAS, USA.

INDYWIDUALNA WYSTAWA KAROLA BABICZA W BURRIS HALL GALLERY,NEW MEXICO, LAS VEGAS, USA.

Indywidualna wystawa malarstwa Karola Babicza w Burris Hall Gallery, Highlands University New Mexico, Las Vegas, USA.

Ur. 6 grudnia 1985 r. w Skarżysku -Kamiennej. Studia na Wydziale Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu w latach 2005-2011. Dyplom z zakresu malarstwa sztalugowego oraz projektowania malarstwa w architekturze oraz urbanistyce pod kierunkiem prof. Piotra Błażejewskiego i prof. Wojciecha Kaniowskiego w 2011r.

Od 1 X 2013 r. asystent w Pracowni Technologii Malarstwa Sztalugowego, Organicznych Technik Malarskich i Mozaiki prof.zw. Pawła Lewandowskiego-Palle. Zajmuje się malarstwem oraz rekonstrukcją malarstwa w dziedzinie konserwacji.

W swoim malarstwie dąży do syntezy, starając się redukować środki wyrazu mając za narzędzie coraz częściej jedynie klasyczny warsztat malarski.

Parafrazując jednego z największych żyjących malarzy naszych czasów, to trudno jest mówić o malarstwie, o obrazach, być może jest to nawet bezcelowe. Słowa potrafią wyrazić tylko to, co język jest w stanie zakomunikować. Malarstwo nie ma z tym nic wspólnego, gdyż jest inną formą myślenia.

Wystawa czynna od 20 sierpnia do 20 września 2018r,

w godz. 8:00-15:00 od poniedziałku do piątku.

New Mexico Highlands University

Burris Hall Gallery

903 National Avenue

Las Vegas, New Mexico, 87701

https://nmbusinessdaily.com/stories/511554771-new-mexico-highlands-university-two-concurrent-fine-arts-exhibitions-in-burris-hall

http://galleries.nmhu.edu/burris-hall/

http://www.nmhu.edu/two-concurrent-fine-arts-exhibitions-in-burris-hall/


Info: Karol Babicz

Zamieścił: Karol Babicz

Galeria:

Więcej »