Konkurs "Oderwij się od podłogi"- rozstrzygnięty!

Konkurs "Oderwij się od podłogi"- rozstrzygnięty!

Studentki Architektury Wnętrz wyróżnione w 4. edycji konkursu Barlinek i „Design Alive”

Zadaniem 4. edycji konkursu było opracowanie projektu pt. „Oderwij się od podłogi”. Należało wykorzystać tylko produkty (deski) do stworzenia oryginalnych elementów zabudowy czy wyposażenia wnętrza. 

Jury wyróżniło projekt zespołu Kai Onichimowskiej i Natalii Banasik, studentek III roku Architektury Wnętrz, za zabawę formą stworzoną do interakcji i nawiązanie do przyrody. 

Autorki: "Nasze odczucia odnośnie udziału w konkursie są bardzo pozytywne. Postanowiłyśmy się zgłosić w momencie, gdy byłyśmy tuż przed sesją - potraktowałyśmy to jako wyzwanie, jako sprawdzenie samych siebie, naszych możliwości, jak i sposób na odświeżenie naszych umysłów. Zupełnie nie spodziewałyśmy się, że wraz z projektem dostaniemy się do drugiego etapu, co wiązało się również z wyjazdem na warsztaty do fabryki w Barlinku, poznanie całego procesu projektowego oraz możliwość stworzenia prototypu naszej pracy. Po raz pierwszy miałyśmy możliwość stworzyć coś zupełnie same od początku do końca, od pomysłu aż do realizacji. Wyróżnienie było jeszcze większym zaskoczeniem. To niezwykle przyjemne, połączyć poczucie rozwijania się z faktem, że ktoś zauważa nasz postęp, docenia go".

Film: https://vimeo.com/230930910

Więcej informacji na: http://www.designalive.pl/nagrody-konkursu-kreacje-z-natury-rozdane/


info./foto.: Kaja Onichimowska

http://www.designalive.pl/nagrody-konkursu-kreacje-z-natury-rozdane/
zam.: Magdalena Kacprzak- Gagatek 

Galeria:

Więcej »