Zuzanna Janosz, Perpetual Game

Opublikowano 20 cze 2023
im
Obrona dyplomu Zuzanny Janosz / Perpetual Game

W czwartek 15.06 odbyła się obrona pracy magisterskiej i wernisaż wystawy dyplomowej Perpetual Game autorstwa Zuzanny Janosz. Wystawę można oglądać do 25 czerwca.

Obrona dyplomu Zuzanny Janosz / Perpetual Game

W odniesieniu do teorii gier, teorii matematycznej, która w kontekście socjologicznym ujmuje życie jako rodzaj gry, Zuzanna Janosz równolegle obrazuje napięcia oraz przyjemności płynące z relacji międzyludzkich. Rozgrywka twistera staje się przedstawieniem zmagań jednostki w obszarze zaspokojenia własnych i cudzych pragnień.

Promotorzy: prof. Łukasz Huculak, prof. Wojciech Pukocz

Zuzanna Janosz (ur. 1999) – od 2018 roku studentka na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. W 2022 roku otrzymała Stypendium MKiDN. Laureatka Grand Prix Nagrody Eibischa 2021.

Zdjęcia: Łukasz Narożny & Zuzanna Janosz