Koło Naukowe Wzornictwa – DeForma

DeForma jest Kołem Naukowym Katedry Wzornictwa w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Koło Naukowe Wzornictwa Pawilon De Factory

Jesteśmy grupą której misją jest poznawanie zagadnień związanych z nowymi technologiami i poszukiwanie dla nich nowych zastosowań. Bliskie są nam również zagadnienia zrównoważonego projektowania oraz problemy prospołeczne. Eksperymentujemy w zespołach interdyscyplinarnych z różnych uczelni co przygotowuje nas do pracy w przyszłości i dostarcza wielu nowych informacji. Współpracujemy z uczelniami oraz organizacjami spoza Akademii Sztuk Pięknych np: Hackerspace, NOKIA, Wydział Robotyki Politechniki Wrocławskiej, Instytut Kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego czy Urząd Miasta Wrocławia.

Organizujemy warsztaty, wykłady, wystawy i realizujemy super projekty! Wspólnie uczymy się więcej!

Opiekun: dr Krzysztof Kubasek, ad.

Przewodnicząca: Sylwia Śliwa
Wiceprzewodnicząca: Antonina Smoktunowicz