Stypendium Prezydenta Miasta Wrocławia

Opublikowano 27 cze 2023
im

Stypendium Prezydenta Miasta Wrocławia dla osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury na rok akademicki 2023/2024

Studenci zainteresowani ubieganiem się o ww stypendium są proszeni o składanie wniosków wg wzoru określonego w uchwale Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 30 kwietnia 2020 r. w terminie do dnia 21 lipca 2023 r. do godz. 13.00.

Stypendium jest przyznawane osobom uzdolnionym artystycznie, uczącym się (uczniom i studentom I i II stopnia), które w terminie składania wniosków nie ukończyły 30 roku życia, które zajmują się twórczością artystyczną, wyróżniają talentem i swoimi osiągnięciami promują Gminę Wrocław.

Wniosek, wypełniony prawidłowo we wszystkich jego częściach i zgodnie z wymaganym wzorem, należy złożyć w Biurze prorektorów pok. 118 P.

Więcej informacji na stronie

W części dane podmiotu zgłaszającego należy wpisać:

Pełna nazwa: Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Wydział (kierunek / rok nauki w czasie pobierania stypendium)

Ulica i numer budynku: pl. Polski 3/4

Kod pocztowy i miejscowość:, 50-156 Wrocław

Telefon z numerem kierunkowym: (+48 71) 343 25 37

e-mail: prordyd@asp.wroc.pl

Strona www: www.asp.wroc.pl

Wymagane wnioski i dokumenty:

• wniosek o przyznanie stypendium artystycznego UMW

• dokumenty potwierdzające osiągnięcia kandydata, wyniki w nauce: