Uroczysta Promocja Doktorów i Doktorów Habilitowanych Sztuki Uczelni Artystycznych Wrocławia

Opublikowano 28 kwi 2022
and
9 Maj 2022
Miejsce

Sala Koncertowa Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, ul. A. Zelwerowicza 7–11

Serdecznie zapraszamy na Uroczystą Promocję Doktorów i Doktorów Habilitowanych Sztuki Uczelni Artystycznych Wrocławia.

Uroczystość odbędzie się 9 maja 2022 roku o godzinie 12.00 w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu przy ul. Zelwerowicza 7–11.

Podczas uroczystości wystąpi Chór im. Stanisława Krukowskiego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu pod dyrekcją Michała Kanafy.

Uroczystości towarzyszy finisaż wystawy autorstwa Sonii Ruciak pt. „Nieznane reguły”, w Foyer Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, ul. A. Zelwerowicza 7–11.

Program Uroczystości:

• Gaude Mater Polonia
  • Promocja Doktorów i Doktorów Habilitowanych Sztuki
  • Wystąpienie przedstawiciela Doktorów i Doktorów Habilitowanych Sztuki
  • Występ muzyczny
  • Gaudeamus

Zaproszenie na Uroczystą Promocję Doktorów i Doktorów Habilitowanych Sztuki Uczelni Artystycznych Wrocławia

Pozostałe wydarzenia