O talentach i wartościach - Rozwój w Biały Dzień #12

23 kwi 2022

Spotkanie online na platformie ZOOM

O talentach i wartościach - Rozwój w Biały Dzień #12

Czym są wartości? Podczas webiaru Maria Pawłowicz-przewodnicząca Samorządu Studenckiego, studentka V roku kierunku Konserwacja i Restauracja Dzieł Sztuki w Zakresie Ceramiki i Szkła na Wydziale Ceramiki i Szkła. Opowie o tym, jak wyznaczenie wartości pomaga w życiu w zgodzie ze sobą. Poda praktyczne wskazówki jak wyznaczać swoje wartości. Będzie sporo o talentach; o tym, jak świadomość swoich talentów pomaga zrozumieć sposób działania, myślenia i odczuwania. Spotkania są przeznaczone dla studentek, studentów, doktorantów, doktorantek, pracowników i pracownic ASP i są całkowicie bezpłatne!

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy

Po zapisaniu się na webinar dostaniesz maila z linkiem do platformy na której się spotkamy. W każdym webinarze może uczestniczyć max. 100 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rozwój w Biały Dzień to cykl webinarów finansowanych i organizowanych przez Samorząd Studencki Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Pozostałe wydarzenia