I rzut dolnośląskiej ligi międzyuczelnianej za nami

Opublikowano 21 mar 2024
im

Klub Uczelniany AZS ASP - sekcja pływanie - w licznej grupie stawił się na zawodach ligi akademickiej na basenie AWF we Wrocławiu. Wzięliśmy udział w konkurencjach indywidualnych oraz sztafecie 4x50m Kobiet.

Udział w zawodach dla naszych studentów był znakomitym przetarciem przed Akademickimi Mistrzostwami Polski, które w dniach 12-14.04 odbędą się w Lublinie. Najwyżej sklasyfikowana była Vladyslava Klievakina, która w klasyfikacji generalnej 100m stylem dowolnym zajęła wysokie 9.miejsce! Również na uwagę zasługuję start Fanii Kolaiti, która w rywalizacji na 50m stylem motylkowym uzyskała czas 41.16 - rekord życiowy! Wszyscy studenci osiągnęli bardzo dobre czasy oraz mamy dużo wniosków, aby przed AMP wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Skład naszej drużyny: Vladyslava Klievakina (100m dowolny, 50m grzbiet, sztafeta 4x50m), Fania Kolaiti (100m dowolny, 50m motyl, 4x50 sztafeta), Alexandra Slavetskaya (50m grzbiet, sztafeta 4x50m), Gabriela Gajak (sztafeta 4x50m), Gabriela Wójcik (50m grzbiet), Daria Rusiecka (50m grzbiet), Lech Narożny (100m klasyczny), Igor Szewkunow (100m dowolny), Maciej Nakonieczny (100m dowolny).

Klub Uczelniany AZS ASP - sekcja pływania - poszukuje Studenta do drużyny Mężczyzn! kontakt: w.kabat@asp.wroc.pl