AZS ASP

Opublikowano 17 lis 2022
azg

16 listopada nasza uczelniana drużyna siatkówki Kobiet zainaugurowała zmagania w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej.

Naszym pierwszym przeciwnikiem był Uniwersytet Przyrodniczy. Do naszej sportowej społeczności w tym roku akademickim dołączyło dużo nowych zawodniczek z I roku studiów. Wynik końcowy to 3:0 dla Uniwersytetu Przyrodniczego (25:8, 25:5, 25:5). Podkreślić należy fantastyczną postawę nowej drużyny, zaangażowanie, poświęcenie oraz wspaniałą atmosfere która sprawiła, że ręce same składały się do oklasków. Bardzo dziękujemy licznie zgromadzonym studentom, którzy przyszli kibicować naszym dziewczynom.

Skład AZS ASP:

Joanna Bujak, Barbara Zemankiewicz, Oliwia Turowska, Barbara Birkmann, Maja Majewska, Zofia Kwaśniewska, Nikola Łuczak, Marcelina Pawlak, Paulina Swieżyńska, Iza Kościewicz, Kalina Kwiatkowska, Dziyana Starynowa, Weronika Gediga.

Następny mecz 24.11 (czwartek) z Uniwersytetem Wrocławskim na hali sportowej przy ul. Przesmyckiego 10.

info: Wojciech Kabat

Siatkowka