DRUGI NABÓR NA STUDIA NIESTACJONARNE ARCHITEKTURY WNĘTRZ do 25.09

DRUGI NABÓR NA STUDIA NIESTACJONARNE ARCHITEKTURY WNĘTRZ do 25.09

Zapraszamy absolwentów wszystkich kierunków projektowych na studia drugiego stopnia, a także chętnych do przeniesienia z innych uczelni na rok akademicki 2020/2021

Rekrutacja 2020/2021 odbędzie się całkowicie zdalnie,
termin drugiej rekrutacji: 10.08.2020 - 25.09.2020r. 

W drugim terminie pozostało 9 miejsc na studiach I st. (licencjackich) oraz 21 miejsc na studiach II st. (magisterskich)
Informujemy, że jeśli nie zostanie osiągnięte minimum naboru na studia II st. (10 osób), studnia te nie zostaną otwarte.

​UWAGA - o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń kandydatów
Kandydaci powinni się zarejestrować na stronie internetowej uczelni: www.asp.wroc.pl lub https://aspwroc.akademus.pl/kandydat/rekrutacja/rejestracja/
​oraz wysłać pocztą dokumenty, wymienione na stronie www.AWiW.info

Zapraszamy do studiowania w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, uczelni państwowej z wieloletnią tradycją, wypracowanym prestiżem i doskonałą infrastrukturą techniczną. Proponujemy studia niestacjonarne licencjackie oraz magisterskie, prowadzone w trybie dziennym, z programem i kadrą dydaktyczną bliźniaczą ze studiami stacjonarnymi. Na pierwszym stopniu studiów kształcimy w zakresie projektowania architektury wnętrz mieszkalnych, biurowych i usługowych, ale dajemy również solidną podstawę wiedzy: architektoniczno-budowlanej, wystawienniczej, meblarskiej, graficznej i malarskiej, a także komputerowego opracowywania projektów. Na studia drugiego stopnia (magisterskie) zapraszamy absolwentów po wszystkich kierunkach projektowych związanych z architekturą lub wzornictwem. Studia magisterskie mają kształcić artystów sztuki architektury wnętrz,  projektantów wnętrz publicznych o złożonym programie funkcjonalnym, osobowości twórcze o unikatowych zdolnościach plastycznych. Pośród kierunkowych treści tj.: projektowania wnętrz i mebli, proponujemy również kursy projektowania wystaw, multimediów i małej architektury oraz szereg wspomagających kursów ogólnoplastycznych i teoretycznych. Tytuł magistra sztuki otwiera drogę do: kariery naukowej,  uczestniczenia w grantach unijnych, stanowisk kierowniczych w korporacjach, prowadzenia dużych projektów aranżacyjnych.

Informacje przygotował: Kierownik Studiów – dr hab. Bartosz Jakubicki prof. ASP

zamiesciła: Patrcyja Mastej

Galeria:

Więcej »