Rozwój w Biały Dzień #4 - Zawód kuratorka - spotkanie z Magdaleną Komornicką

Rozwój w Biały Dzień #4 - Zawód kuratorka - spotkanie z Magdaleną Komornicką

Zapraszamy na czwarte spotkanie z cyklu Rozwój w Biały Dzień!

To już czwarte spotkanie w ramach cyklu Rozwój w biały dzień! Podczas minionych webinarów rozwijaliśmy się duchowo, odkrywaliśmy tajniki przekuwania talentów w mocne strony oraz uczyliśmy się walczyć ze stresem. Podczas spotkania z Magdaleną Komornicką porozmawiamy o rozwoju zawodowym - pod lupę bierzemy zawód kuratorki. Jeśli jesteście ciekawi czym zajmuje się kurator, jak wygląda proces budowania wystawy, jak kurator współpracuje z twórcą i czy może samo kuratorstwo jest również dziedziną sztuki - bądźcie z nami! 

Gdzie i kiedy:

Spotkanie odbędzie się 17 grudnia o 18:00 na platformie ZOOM.

Zapisy:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz: https://forms.gle/nPVyt74EMycbdC9b7Link do wydarzenia zostanie przesłany mailem w dniu spotkania.

O gościni:

Magdalena Komornicka - historyczka sztuki, kuratorka, producentka wystaw. Od 2006 roku związana z Zachętą Narodową Galerią Sztuki, od 2012 roku należy do zespołu kuratorskiego. 

//

Rozwój w biały dzień to cykl webinarów skierowany do studentów i doktorantów Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, finansowany i organizowany przez Samorząd Studencki we współpracy z Fundacją Sztuki Polskiej ING. 


Grafika: Justyna Kazanecka