Koło Naukowe X laureatem konkursu!

Koło Naukowe X laureatem konkursu!

Podczas 10. edycji konkursu StRuNa Koło Naukowe X – Internet / Kultura / Sztuka z Wydziału Rzeźby i Mediacji Sztuki, otrzymało wyróżnienie w kategorii StRuNa-MEDIA.

Celem  konkursu StRuNa, którego organizatorem jest  Fundacja „Fundusz Pomocy Studentom”,  jest nagradzanie studentów i doktorantów, którzy zespołowo zrealizowali najciekawsze projekty naukowe. 

Wyróżnienie zostało przyznane podczas 4. Kongresu Kół Naukowych IKONA 2020 - ogólnokrajowego spotkania liderów kół naukowych, autorów najciekawszych projektów, opiekunów naukowych i przedstawicieli uczelni z całego kraju, a przyznane zostało za aktywność medialną w kontekście pracy i aktywności koła w ciągu ostatniego roku, między innymi przy wystawie "Konwergencja". Przewodniczącym koła jest Pan Dominik Podsiadły, a opiekunem dr hab. Maria Wrońska.

W finale w kategorii StRuNa-MEDIA 2020 konkurencja była poważna i jako debiut, w tak dużej imprezie, wyróżnienie to jest niewątpliwym sukcesem. Gratulujemy!

Informacje o tym wydarzeniu można znaleźć na oficjalnej stronie Studenckiego Ruchu Naukowego: http://konkurs.struna.edu.pl/aktualnosci/parada-zwyciezcow-33-laureatow-10-edycji-konkursu-struna.html oraz na Facebook: https://www.facebook.com/StudenckiRuchNaukowyStRuNa/posts/2071427146322057


zamiesćiła AZG

Galeria:

Więcej »