Otwarte warsztaty z Bogną Świątkowską

Otwarte warsztaty z Bogną Świątkowską

Zapraszamy wszystkich studentów - 10 stycznia 2019, godz. 14:00, Aula CSU.CI.

Wszyscy wiemy, że studiowanie ma sens tylko wtedy, kiedy podchodzi się do niego na serio, a dobre chęci to trochę za mało, żeby nauczyć się nowych rzeczy. Warto próbować, szukać i działać, bo każda nasza aktywność jest krokiem do przodu.

10 stycznia 2019 Fundacja Artystyczna Podróż Hestii prowadzić będzie na ASP specjalny warsztat dla studentek i studentów, na którym chcemy pokazać, jak opisywać swoje osiągnięcia oraz projekty na potrzeby własnego portfolio, zgłoszeń konkursowych, profili rezydencji czy stypendiów. Każdy z nas kiedyś studiował, dlatego wiemy, że pisanie o sobie nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Formularze też mogą czasem przerażać i zdarza się, że nie wiadomo, jak i gdzie szukać informacji lub pomocy.

Czego się nauczysz?

- przede wszystkim tego, że większość formularzy nie gryzie;

- jak wysłać swoje zgłoszenie do konkursu APH;

- jak zaprezentować swoją postawę twórczą szerszemu gronu odbiorców i krytyków;  

- jak merytorycznie opisać swoją artystyczną działalność;

- na co zwracać uwagę w różnego rodzaju wnioskach zgłoszeniowych;

- jak zainteresować swoją twórczością instytucje i podmioty zajmujące się przyznawaniem grantów czy stypendiów artystycznych.

Spotkanie i warsztat poprowadzi wieloletnia jurorka konkursu Artystyczna Podróż Hestii, Bogna Świątkowska - prezeska Fundacji Nowej Kultury Bęc Zmiana, z którą zrealizowała szereg projektów interdyscyplinarnych. Współkuratorka i kuratorka wystaw, promotorka młodej sztuki polskiej, architektury oraz dizajnu.

Inicjujemy akcję, liczymy na Waszą reakcję. Do zobaczenia na warsztatach!

Szczegóły dotyczące warsztatu znajdziecie na stronie swojej uczelni, a także na stronie Fundacji APH – organizatora 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii: https://artystycznapodrozhestii.pl


zamieściła AZG

Galeria:

Więcej »