Opublikowano 05 kwi 2024

ASP Wrocław
(parter)
Plac Polski 3/4

Zapraszamy do podążenia drogą artystycznych poszukiwań i społecznych refleksji na wyjątkowej wystawie Najlepszych Dyplomów Wydziału Mediacji Sztuki wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta.

Prace studentów i przyszłych kuratorów przenikają tematykę społeczną, prowadząc widza przez fascynujące badania artystyczne, które składają się na niezwykłe wnioski. To nie tylko obrazy czy rzeźby, lecz także fizyczne artefakty, które wnoszą nowe wymiary do dyskursu artystycznego. Doświadczcie głębi i wizji młodych talentów, które nie tylko inspirują, lecz również angażują do refleksji nad stanem współczesnego świata.

Najlepsze dyplomy Mediacji Sztuki

W wystawie biorą udział: Maja Bernaczek, Aleksandra Gulbinowicz, Szymon Osiński, Kamil Pasierski, Martyna Piętka, Aleksandra Rydzik, Aleksandra Szczęśniak, Daria Wyrwa, Agata Zielińska.

Kuratorki: Aleksandra Gulbinowicz i Aleksandra Rydzik
Projekt graficzny: Radosław Jaszczyszak