Festiwal Różność/Równość 2024

azg
Równość Różność 2024
25 kwi — 8 Maj 2024
25.04, godz. 15:00 – wernisaże na pl. Polskim (początek w Auli i przed Aulą, Gablota przy Rektoracie, Galeria za Szkłem, Postument) / 25.04, godz. 16:30 – wernisaż w Galerii NEON ASP / 08.05, godz. 18:00 - finisaż i wydarzenia performatywne (Aula)
Miejsce

Aula, przed Aulą, Gablota przy Rektoracie, Galeria za Szkłem, Postument, Galeria NEON ASP Wrocław

Zapraszamy na wydarzenia II edycji festiwalu, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Mowa ciała".

Przed nami różnorodne wydarzenia, w tym wystawy w czterech różnych lokalizacjach, takich jak Galeria Neon ASP Wrocław, Aula, czy Galeria za Szkłem. To również czas na performance, wykłady i spotkania, które będą przestrzenią do refleksji, wymiany poglądów i budowania wrażliwych relacji.

W trakcie festiwalu zaprezentujemy prace ponad 50 różnorodnych artystów - naszych dydaktyków, studentów ale także artystów niezwiązanych z naszą uczelnią. Naszym celem jest by pokazać niezwykłe osobowości i projekty, które prezentują odważne wizje oraz prace, które skłaniają do refleksji. Mamy nadzieję, że te doświadczenia otworzą nowe horyzonty dla wszystkich uczestników, zarówno tych związanych z naszą uczelnią, jak i spoza niej. Zapraszamy do wspólnego tworzenia przestrzeni pełnej wzajemnego szacunku i zrozumienia.

Uczestnicy festiwalu: Karol Babicz , Michalina Bena, Ludmiła Bezusko, Marta Borgosz, Weronika Anna Brzychczy, Marta Bystroń, Daria Chraścina, Anna Czachorowska, Paweł Czekański, Agata Danielak-Kujda,  Zuzanna Dyrda, Aleksandra Gajzler Baranowska, Katarzyna Gładys, Wiktoria Głowacka, Beata Granek, Marcelina Groń, Evghenia Grytsku, Stefa Jankowiak, Anna Juchnowicz, Joanna Kaucz, Małgorzata Kazimierczak, Anna Kodź, Minika Konieczna, Olga Kossman, Lena Kozieł, Gabriela Mira Kuydowicz, Tomasz Kwiatkowski, Joanna Latawiec, Weronika Łakomy, Wojtek Małek, Dominika Marcinkowska, Iwona Matkowska, Olena Matoshniuk, Jenka Minhh, Julia Mituś, Agata Nartowska, Sara Nowacka, Alicja Niedbalska, Aleksandra Niemiec-Dudek, Helena Nowakowska, Oliwia Olbińska, Julia Ornaf, Michał Pietrzak, Milena Pikul, Szymon Pikusa, Wojciech Pukocz, Natalia Psiuk, Julia Radomska, Natalia Skrzypczak, Marta Smejda , Damian Świrk, Daniela Tagowska, Mariusz Tyburowski, Julita Walczak, Zuzanna Wanowicz, Tomasz Wiktor, Katarzyna Witek, Karolina Wojsz, Magdalena Wosik, Marta Zemczak, Jola Ziembicka, Krzysztof Zoldi, Igor Żmudzki.

Równość_plakat, proj. I Matkowska

Wernisaże

25.04.2023, godz. 15:00 – wernisaże na pl. Polskim (początek w Auli i przed Aulą, Gablota przy Rektoracie, Galeria za Szkłem, Postument)

25.04.2023, godz. 16:30 – Galeria NEON ASP Wrocław