Erasmus+ a mikropoświadczenia

godz. 9:00-15:00

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich

Centrum Naukowej Informacji Medycznej
ul. Marcinkowskiego 2-6 (sala 209, 210)
50-368 Wrocław

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 16 października 2023 roku.

logo Erasmus+ InnHUB

Cel spotkania

Mikropoświadczenia są potwierdzeniem wyników w nauce osiągniętych w ramach krótkiego doświadczenia edukacyjnego (np. kursu lub szkolenia). W sposób elastyczny i ukierunkowany pomagają w poszerzaniu wiedzy, umiejętności i kompetencji potrzebnych do rozwoju osobistego i zawodowego. Zagadnienie to coraz częściej pojawia się w ofercie edukacyjnej jak i w nomenklaturze projektowej. Spotkanie ma na celu przybliżyć aspekt teoretyczny, praktyczny i promocję zagadnienia, a także pokazać możliwości realizacji projektów wykorzystujących mikropoświadczenia w ramach programu Erasmus+ z uwzględnieniem zasad konkursu obowiązujących w 2023 roku.

Do kogo skierowane jest spotkanie?

• pracowników uczelni, NGO, samorządów, przedsiębiorstw, szkół i innych typów instytucji, pragnących realizować innowacyjne projekty międzynarodowe,
    • nauczycieli akademickich i szkolnych oraz trenerów, którzy chcieliby realizować projekty dotyczące wdrażania nowatorskich metod kształcenia formalnego i/lub pozaformalnego uwzględniających zagadnienie mikropoświadczeń
    • pracowników stowarzyszeń, fundacji, szkół, przedsiębiorstw i uczelni zainteresowanych rozwojem własnym, młodzieży oraz swoich instytucji,
    • pracowników działów współpracy z zagranicą lub działów ds. projektów międzynarodowych,
    • koordynatorów programu Erasmus+.
    Erasmus+ a mikropoświadczenia

Prosimy o rejestrację na spotkanie >> tutaj <<

Rejestracja będzie otwarta do 12 października lub do wyczerpania limitu miejsc.

Uwaga! Informujemy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny, a uczestnicy pokrywają ewentualne koszty dojazdu do i z Wrocławia oraz koszty ewentualnego zakwaterowania.

Aby ułatwić Państwu pracę warsztatową, Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy: Grupę A i Grupę B. O przynależności do danej grupy, zostaniecie Państwo poinformowani w indywidualnym potwierdzeniu rejestracji na wydarzenie.

Pozostałe wydarzenia