Redakcja

Zespół zaangażowany w pracę i rozwój serwisu internetowego ASP

Administrator

Leszek Sołtys
Część techniczna serwisu,  zapewnienie jego poprawnego działania.

leszek@asp.wroc.pl


Biuro Promocji i Informacji 

Aleksandra Zaczek-Gbiorczyk
Część merytoryczna serwisu, koordynacja dziennikarzy i informacji.

tel.: +48 71 334 47 39

tel.: +48 71 334 80 31, wew. 239

tel. kom.: +48 515 427 608

promocja@asp.wroc.pl


Dziennikarze wydziałowi

Zbierają i publikują informacje dotyczące wydarzeń na wydziałach.

  • WYDZIAŁ MALARSTWA I RZEŹBY

Joanna Kaucz / Piotr Saul / Katedra Malarstwa
j.kaucz@asp.wroc.pl / p.saul@aspwroc.pl

Karol Babicz / Katedra Malarstwa Architektonicznego i Multimediów
k.babicz@asp.wroc.pl

Piotr Kmita / Katedra Rysunku
p.kmita@asp.wroc.pl

Elżbieta Leszczyńska-Szlachcic / Katedra Rzeźby i Działań Przestrzennych
e.leszczynskaszlachcic@asp.wroc.pl

Tomasz Niedziółka / Katedra Mediacji Sztuki

t.niedziolka@asp.wroc.pl 

Marek Śnieciński / Katedra Historii Sztuki i Filozofii
m.sniecinski@asp.wroc.pl


  • WYDZIAŁ GRAFIKI I SZTUKI MEDIÓW 

Paweł Puzio / Katedra Grafiki Artystycznej
p.puzio@asp.wroc.pl

Jacek Kotowicz / Katedra Projektowania Graficznego
jkot@asp.wroc.pl

Paweł Bielawny / Katedra Sztuki Mediów
pbi@asp.wroc.pl


  • WYDZIAŁ ARCHITEKTURY WNĘTRZ I WZORNICTWA

Patrycja Mastej / Katedra Architektury Wnętrz, Katedra Mebla
p.mastej@asp.wroc.p

Piotr Kuczkowski / Katedra Mebla 

p.kuczkowski@asp.wroc.pl

Wiktoria Lenart / Katedra Wzornictwa

w.lenart@asp.wroc.pl

Damian Banasz / Katedra Scenografii
damianbanasz@asp.wroc.pl


  • WYDZIAŁ CERAMIKI I SZKŁA

Małgorzata Maternik / Katedra Ceramiki
m.maternik@asp.wroc.pl

Justyna Żak / Katedra Szkła
j.zak@asp.wroc.pl

Piotr Romiński / Katedra Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki
p.rominski@asp.wroc.pl