Redakcja

Zespół zaangażowany w pracę i rozwój serwisu internetowego ASP

Administrator

Leszek Sołtys
Część techniczna serwisu,  zapewnienie jego poprawnego działania.

leszek@asp.wroc.pl


Biuro Promocji

Aleksandra Zaczek-Gbiorczyk
Część merytoryczna serwisu, koordynacja dziennikarzy i informacji.

promocja@asp.wroc.pl


Dziennikarze wydziałowi

Zbierają i publikują informacje dotyczące wydarzeń na wydziałach.

  • WYDZIAŁ MALARSTWA I RZEŹBY

Joanna Kaucz / Michał Marek / Katedra Malarstwa
j.kaucz@asp.wroc.pl / m.marek@asp.wroc.pl

Karol Babicz / Katedra Malarstwa Architektonicznego i Multimediów
k.babicz@asp.wroc.pl

Piotr Kmita / Katedra Rysunku
p.kmita@asp.wroc.pl

Elżbieta Leszczyńska-Szlachcic / Katedra Rzeźby i Działań Przestrzennych
e.leszczynskaszlachcic@asp.wroc.pl

Tomasz Niedziółka / Katedra Mediacji Sztuki
t.niedziolka@asp.wroc.pl

Marek Śnieciński / Katedra Historii Sztuki i Filozofii
m.sniecinski@asp.wroc.pl


  • WYDZIAŁ GRAFIKI I SZTUKI MEDIÓW 

Paweł Puzio / Katedra Grafiki Artystycznej
p.puzio@asp.wroc.pl

Jacek Kotowicz / Katedra Projektowania Graficznego
jkot@asp.wroc.pl

Paweł Bielawny / Katedra Sztuki Mediów
pbi@asp.wroc.pl


  • WYDZIAŁ ARCHITEKTURY WNĘTRZ I WZORNICTWA

Magdalena Kacprzak-Gagatek / Katedra Architektury Wnętrz
m.kacprzak@asp.wroc.pl

Grzegorz Rozwadowski / Katedra Wzornictwa
g.rozwadowski@asp.wroc.pl 

Damian Banasz / Katedra Scenografii
damianbanasz@asp.wroc.pl

Magdalena Garncarz / Katedra Mebla
magdalenagarncarz@asp.wroc.pl


  • WYDZIAŁ CERAMIKI I SZKŁA

Joanna Opalska-Brzecka / Katedra Ceramiki
j.opalskabrzecka@asp.wroc.pl

Kalina Bańka / Katedra Szkła
k.banka@asp.wroc.pl

Piotr Romiński / Katedra Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki
p.rominski@asp.wroc.pl