Wykładowcy

Lista Pracowników Dydaktycznych uczelni.

Aleksiun Jan Profesor zwyczajny
Bator Andrzej P. Profesor zwyczajny
Błażejewski Piotr Profesor zwyczajny
Dajewska Małgorzata Profesor zwyczajny
Frąckiewicz Paweł Profesor zwyczajny
Gnacek Stanisław Profesor zwyczajny
Gołuch Wiesław Profesor zwyczajny
Graczyk Waldemar Profesor zwyczajny
Grzybowicz Dariusz Profesor zwyczajny
Jakubek Marek Profesor zwyczajny
Janusz-Strzyż Anna Profesor zwyczajny
Jaroszewski Janusz Profesor zwyczajny
Jaskierska-Albrzykowska Grażyna Profesor zwyczajny
Józefowski Eugeniusz Profesor zwyczajny
Jędroś Ryszard Profesor zwyczajny
Jędrzejewski Michał Profesor zwyczajny
Kaniowski Wojciech Profesor zwyczajny
Kielan Piotr Profesor zwyczajny
Klimczak - Dobrzaniecki Andrzej Profesor zwyczajny
Kociński Mirosław Profesor zwyczajny
Kortyka Stanisław Profesor zwyczajny
Kucharski Janusz Profesor zwyczajny
Kukuła Jan Profesor zwyczajny
Kupczyńska-Jankowiak Lidia Profesor zwyczajny
Lasak Przemysław Profesor zwyczajny
Lewandowski - Palle Paweł Profesor zwyczajny
Lupa Wojciech Profesor zwyczajny
Makarewicz Zbigniew Profesor zwyczajny
Mandzios Christos Profesor zwyczajny
Mickoś Leszek Profesor zwyczajny
Nowicki Christopher Profesor zwyczajny
Pawlak Kazimierz Profesor zwyczajny
Rozpondek Krzysztof Profesor zwyczajny
Semaniszyn Wilhelm Profesor zwyczajny
Skarbek Krzysztof Profesor zwyczajny
Smoliński Eugeniusz Profesor zwyczajny
Szewczyk Anna Profesor zwyczajny
Szewczyk Jacek Profesor zwyczajny
Tyszkiewicz Przemysław Profesor zwyczajny
Wołczuk Marian Profesor zwyczajny
Wołowski Krzysztof Profesor zwyczajny
Zworska - Raziuk Barbara Profesor zwyczajny
Żelaźniewicz Ludwik Profesor zwyczajny
Abel Adam Profesor nadzwyczajny
Albrzykowski Maciej Profesor nadzwyczajny
Chmielowiec Adam Profesor nadzwyczajny
Chwiszczuk Czesław Profesor nadzwyczajny
Danielak-Kujda Agata Profesor nadzwyczajny
Dehnel Piotr Profesor nadzwyczajny
Dolatowski Włodzimierz Profesor nadzwyczajny
Drzewiecki Jan Profesor nadzwyczajny
Dworski Mateusz Profesor nadzwyczajny
Figiel Stanisław Profesor nadzwyczajny
Gluza Ryszard Profesor nadzwyczajny
Grzyb Marek Profesor nadzwyczajny
Hrisulidis Michał Profesor nadzwyczajny
Huculak Łukasz Profesor nadzwyczajny
Jakubicki Bartosz Profesor nadzwyczajny
Janik Aleksandra Profesor nadzwyczajny
Jarczewski Jacek Profesor nadzwyczajny
Jarodzki Paweł Profesor nadzwyczajny
Jędrzejewski Piotr Profesor nadzwyczajny
Kasperski Maciej Profesor nadzwyczajny
Koczyńska - Kielan Katarzyna Profesor nadzwyczajny
Komorowski Piotr Profesor nadzwyczajny
Kowalski Wacław Profesor nadzwyczajny
Kozera - Radomska Bogna Profesor nadzwyczajny
Kramm Anna Profesor nadzwyczajny
Kuczma Marian Waldemar Profesor nadzwyczajny
Mak-Sobota Beata Profesor nadzwyczajny
Matuszczyk Michał Profesor nadzwyczajny
Merkel Janusz Profesor nadzwyczajny
Milecka Daria Profesor nadzwyczajny
Moczydłowski Andrzej Profesor nadzwyczajny
Nitka Zdzisław Profesor nadzwyczajny
Olszewski Ireneusz Profesor nadzwyczajny
Palowski Gabriel Profesor nadzwyczajny
Peszko Wojciech Profesor nadzwyczajny
Pintal Przemek Profesor nadzwyczajny
Pukocz Wojciech Profesor nadzwyczajny
Płocica Grażyna Profesor nadzwyczajny
Sasak Stanisław Profesor nadzwyczajny
Skowroński Artur Profesor nadzwyczajny
Smaza-Gralak Urszula Profesor nadzwyczajny
Smużniak Norman Profesor nadzwyczajny
Stoksik Henryk Profesor nadzwyczajny
Teper Joanna Profesor nadzwyczajny
Warlikowska Małgorzata Profesor nadzwyczajny
Wernio Elżbieta Profesor nadzwyczajny
Więckowski Ryszard Profesor nadzwyczajny
Zyśko Aleksander Marek Profesor nadzwyczajny
Jankowiak Wojciech Adiunkt dr hab.
Morawski Łukasz Adiunkt dr hab.
Wolińska Maja Adiunkt dr hab.
Banasz Damian Adiunkt
Bielecka Dagmara Adiunkt
Borgosz Marta Adiunkt
Broda Tomasz Adiunkt
Gorzelak Mariusz Adiunkt
Grzybowska Magdalena Adiunkt
Gąsior Maria Adiunkt
Jernajczyk Jakub Adiunkt
Karkoszka Łukasz Adiunkt
Kazimierczak Małgorzata Adiunkt
Kosowski Andrzej Adiunkt
Kostołowski Andrzej Adiunkt
Kołodziejczyk Anna Adiunkt
Kulig Marek Adiunkt
Marek Michał Adiunkt
Mateusz Mirowski Adiunkt
Mikołajczak Tomasz Adiunkt
Niemyjski Grzegorz Adiunkt
Opania Tomasz Adiunkt
Owczarek Witold Adiunkt
Paluch Łukasz Adiunkt
Pietrek Tomasz Adiunkt
Puszczyński Michał Adiunkt
Płonka Marta Adiunkt
Rogucki Jacek Adiunkt
Rupociński Marcin Adiunkt
Sacharczuk Bożena Adiunkt
Sienkiewicz Marek Adiunkt
Sienkiewicz Marta Adiunkt
Sikorski Michał Adiunkt
Sobolewska Dominika Adiunkt
Staszczak Michał Adiunkt
Tomaszewski Tomasz Adiunkt
Trojanowska Anna Adiunkt
Wantuch-Jarkiewicz Katarzyna Adiunkt
Wincencjusz-Patyna Anita Adiunkt
Wosik Magdalena Adiunkt
Łukaszewicz Jędrzejewska Ewa Adiunkt
Śnieciński Marek Adiunkt
Żurek Jacek Krzysztof Adiunkt
Kulig Jacek Starszy wykładowca dr hab.
Kabat Andrzej Starszy wykładowca dr
Kos Jacek Starszy wykładowca dr
Kołomański Piotr Starszy wykładowca dr
Maksymiak Aleksandra Starszy wykładowca dr
Pacyna Renata Starszy wykładowca dr
Piróg Mieczysław Starszy wykładowca dr hab.
Sobota Stanisław Starszy wykładowca dr
Szmatuła Waldemar Starszy wykładowca dr
Tyszkowski Piotr Starszy wykładowca dr
Wałaszek Krzysztof Starszy wykładowca dr
Wrońska Maria Starszy wykładowca dr
Łabiński Mariusz Starszy wykładowca dr
Gajewska-Prorok Elżbieta Starszy wykładowca
Hendzel Bronisław Starszy wykładowca
Kochan Bogdan Starszy wykładowca
Kopacz-Thomaidis Dorota Starszy wykładowca
Kotowicz Jacek Starszy wykładowca
Krajewski Piotr Starszy wykładowca
Ludwiczak Beata Starszy wykładowca
Majcher Anita Starszy wykładowca
Masny Piotr Starszy wykładowca
Mońka Małgorzata Starszy wykładowca
Bielawny Paweł Wykładowca
Boczniowicz Mirosława Wykładowca dr
Gazur Magdalena Wykładowca
Ignaczak Maciej Wykładowca
Jakubowicz Michał Wykładowca
Kubicka-Dzieduszycka Agnieszka Wykładowca
Kujda Jacek Wykładowca
Kłos Agnieszka Wykładowca
Marszałek-Zięba Karolina Wykładowca
Mielczarek Krzysztof Wykładowca
Romiński Piotr Wykładowca
Stanielewicz Marek Wykładowca
Tumanowicz Rafał Wykładowca
Uss Roman Wykładowca
Zarzycka Ewa Wykładowca
Bujak Anna Asystent dr
Gacek Tomasz Asystent dr
Gemborys Katarzyna Asystent dr
Gertchen Agata Asystent dr
Hanczar Szymon Asystent dr
Jagiełło Katarzyna Asystent dr
Jarząb Agnieszka Asystent dr
Joszczuk Antonina Asystent dr
Kacprzak-Gagatek Magdalena Asystent dr
Leśniak - Banasiak Agnieszka Asystent dr
Marusińska Karina Asystent dr
Miłkowska Dorota Asystent dr
Promna Marlena Asystent dr
Skrzypiec-Żuchowska Joanna Asystent dr
Wesołek Wojciech Asystent dr
Zamarek Bartosz Asystent dr
Babicka Anna Asystent
Babicz Karol Asystent
Bar Agnieszka Asystent
Bańka Kalina Asystent
Chołuj Tomasz Asystent
Cykowska Karolina Asystent
Czerniawska Magdalena Asystent
Freino Karolina Asystent
Gajzler Aleksandra Asystent
Garncarz Magdalena Asystent
Grudziński Krzysztof Asystent
Grulkowski Jarosław Asystent
Jabłońska-Pawlaczek Joanna Asystent
Jopkiewicz Joanna Asystent
Kaucz Joanna Asystent
Keler Radosław Asystent
Kieżun Daria Asystent
Kmita Piotr Asystent
Kodź Anna Asystent
Konstantinavičius Rytis Asystent
Kosiba Mariusz Asystent
Kowalczyk Jarosław Asystent
Kołacz Wojciech Asystent
Krzemińska-Baluch Marzena Asystent
Kubasek Krzysztof Asystent
Kubiak Marta Asystent
Lenart Wiktoria Asystent
Lisek Paweł Asystent
Majchrzak Maciej Asystent
Martyniszyn Ewa Asystent
Matoszko Michał Asystent
Michalak Marcin Asystent
Mikułowski Barnaba Asystent
Minciel Kasper Asystent
Moskowczenko Kamil Asystent
Opalska Joanna Asystent
Pałys Joanna Asystent
Piotr Saul Asystent
Proksz Marta Asystent
Rachwalak Łukasz Asystent
Radziszewski Bartosz Asystent
Rafałowicz Andrzej Asystent
Rozwadowski Grzegorz Asystent
Smoleński Mikołaj Asystent
Stocki Piotr Asystent
Szuba Agata Asystent
Szymanowska Karolina Asystent
Szymczakowska Marta Asystent
Warzecha Rafał Asystent
Wawrzaszek Urszula Asystent
Wesołowski Piotr Asystent
Wites-Krzyżanowska Renata Asystent
Wojtyła Agata Asystent
Żak Justyna Asystent
Bochenek-Kowalska Elżbieta Lektor
Sikora-Jańska Agata Lektor
Bobeła Mieczysław Starszy mistrz
Kuźnicki Kacper Starszy mistrz
Papidze Leri Starszy mistrz
Braszka Zdzisław Mistrz
Jacek Śliwowski Mistrz
Sielicki Stanisław Mistrz
Damian-Speruda Beata Technik
Kowalczyk Marcin Technik
Szubert Wojciech Technik
Szymczakowski Oliwier Technik - kowal
Gawłowski Florian Szlifierz
Kacynel Bożena Szlifierz
Leszczyńska-Szlachcic Elżbieta Asystent
Niedziółka Tomasz Asystent
Włodarski Andrzej Instruktor, introligator
Zaborski Maciej Grawer