Ruszył nabór na wolontariat 12. American Film Festival. Zgłoś się!

To dzięki wsparciu i zaangażowaniu Wolontariuszek i Wolontariuszy możemy razem przygotowywać najważniejsze wydarzenie filmowe prezentujące niezależne kino amerykańskie. American Film Festival wraca do Wrocławia stacjonarnie w dniach 9-14 listopada. 

22 września rozpoczął się nabór zgłoszeń na wolontariat – aby się zgłosić, należy wypełnić formularz dostępny na:  americanfilmfestival.pl/wolontariat

Formularz można przesłać do 10 października (do końca dnia).

Na czym polega praca Wolontariusza?

Wolontariusz American Film Festival pomaga w przygotowaniu i realizacji wszystkich wydarzeń festiwalowych – tak, aby uczestnicy i goście mogli cieszyć się festiwalem i jego niepowtarzalną atmosferą. Pomoc wolontariuszy jest bardzo potrzebna przy obsłudze projekcji w kinie, podczas przygotowywania oprawy plastycznej festiwalu, organizacji widowni, czy przy obsłudze centrum festiwalowego. Wolontariusz pracuje według ustalonego harmonogramu, w systemie zmianowym i pod kierunkiem opiekuna.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Organizacja tegorocznego festiwalu wymaga od nas szczególnej ostrożności chcemy zapewnić wszystkim osobom działającym w ramach wolontariatu maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Większość szkoleń przygotowawczych przeprowadzimy online, a na miejscu zapewnimy niezbędne środki ochrony osobistej. Uwaga! W tym roku Wolontariuszami mogą zostać tylko osoby pełnoletnie.

***

Wyniki rekrutacji rozsyłane będą drogą mailową od 19 października 2021 roku, od godz. 12:00.
Wypełnienie i przesłanie aplikacji nie jest równoznaczne z przyjęciem na wolontariat.
Decyzję o przyjęciu do grona Wolontariuszy, czyli pozytywnego rozpatrzenia aplikacji i podpisaniu umowy, podejmuje organizator.