PROJEKTOWANIE MEBLI – ZDOBĄDŹ SWOJE PIERWSZE DOSWIADCZENIE

Od wielu lat nasze ekipy remontowe tworzą przyjazne wnętrza, realizując zlecenia dla osób prywatnych oraz dla firm.  Dla osiągniecia najlepszego wykorzystania przestrzeni remontowane mieszania wyposażamy w dedykowane dla nich meble, szczególne kuchenne i  do przechowywania.

Jeśli Twoja pasją jest projektowanie wnętrz i funkcjonalnych, ergonomicznych mebli, chcesz zdobyć doświadczenie poparte realizacją i rekomendacją zadowolonego klienta, to właśnie Ciebie szukamy.

Oferujemy stałą współpracę przy projektowaniu mebli kuchennych, szaf, zabudowy do łazienek i przedpokoi oraz do pokoi dziennych. Od kandydata oczekujemy również wykonywania foto-realistycznych wizualizacji 3D. Najchętniej nawiążemy współpracę ze studentem / studentką ostatnich lat studiów związanych z projektowaniem wnętrz i mebli

Wynagrodzenie uzależnione od ilości zleceń i wielkości zabudowy.

Kontakt:

halina@advermax.pl

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, prosimy o umieszczenie na CV klauzuli :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na przedmiotowe stanowisko, w rozumieniu ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Tekst mający znaczenie dla EOG) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej, L rok 2016 nr 119 poz. 1)”.