Junior Fashion Designer

O nas:

Jesteśmy rodzinną firmą z długoletnimi tradycjami stawiającą na nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i wizualne naszych produktów, które mają zapewnić w najważniejszym okresie dorastania naszych pociech najwyższe standardy bezpieczeństwa, najwyższą jakość wykonania, genialne rozwiązania technologiczne zapewniające pełen komfort użytkowania, jak i piękne wrażenia wizualne podczas rodzinnych aktywności. Wszystkie nasze produkty w wielu wariantach kolorystycznych spełnią każde wymagania i zapewnią satysfakcję z użytkowania najbardziej wymagających i opiekuńczych rodziców.

Zakres obowiązków:

Ze względu na twórczy charakter tej pracy podstawowymi cechami projektanta są kreatywność i wyobraźnia. Niezbędne są także uzdolnienia artystyczne umożliwiające projektowanie. Kandydat powinien się charakteryzować spostrzegawczością oraz zwiększoną wrażliwością, która pozwoli np. dobrać właściwa tkaninę. Ważne są też: zdolność koncentracji, podzielność uwagi, dokładność, cierpliwość, umiejętność pracy pod presją jak i śledzenie najnowszych trendów w świecie mody.

Dodatkowe wymagania:

Znajomość programów do obróbki graficznej tj. Corelldraw, Photoshop itp.

Oferujemy:

Możliwość pozyskania doświadczenia w świecie projektantów mody, praca w młodym i perspektywicznym zespole, praca wykonywana będzie w głównej mierze z domu. Wynagrodzenie adekwatne do zaprezentowanych umiejętności kandydata.

Proszę o przesyłanie CV i Portfolio na adres mailowy: zbigniew.pospiech@babyactive.pl w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny pod nr 605 898 562.


-