LISTA UCZELNI W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ I UMÓW DWUSTRONNYCH + BAZA PRAKTYK W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ ORAZ WARSZTATY W KNOXVILLE

1. Lista uczelni w ramach programu Erasmus+ (do krajów programu i do krajów partnerskich) oraz w ramach umów dwustronnych dostępna jest w załączniku poniżej. 

Jest to zbiorcza lista uczelni, do których mogą wyjechać studenci i/lub pracownicy ASP we Wrocławiu. Kolumna STUDENCI I PRACOWNICY (STA i/lub STT) mówi o tym, kto może wyjechać na daną uczelnię:

  • S + P – studenci na studia i pracownicy w celu prowadzenia zajęć i w celach szkoleniowych – STA i STT
  • S + STA – studenci na studia i pracownicy tylko w celu prowadzenia zajęć – STA
  • PRACOWNICY – tylko pracownicy w celu prowadzenia zajęć i w celach szkoleniowych – STA i STT

2. Baza praktyk to lista przykładowych instytucji, w których można zrealizować praktykę zagraniczną w ramach programu Erasmus+, dostępna w załączniku poniżej. Zachęcamy również do zapoznania się ze stroną internetową Erasmus Intern (https://erasmusintern.org/), na której ogłaszają się europejskie instytucje poszukujące praktykantów.

3. Warsztaty odbywają się na uczelni w Knoxville (University of Tennessee) każdego roku we wrześniu. Są one dedykowane studentom ASP, studiującym na kierunku Grafika artystyczna (Printmaking). W jednym roku może wyjechać dwóch studentów ASP. Więcej informacji tutaj: http://art.utk.edu/printmaking/ oraz w załączniku pod spodem.

Załączniki