Redaktor Serwisu Online Point of Design

Point of Design jest częścią eCode Group Ltd, wyspecjalizowaną w śledzeniu i analizie trendów rynkowych. Point of Design jest dedykowany dziedzinie designu, architektury, wzornictwa przemysłowego, mody, sztuki i stylu życia. Od wielu lat poruszamy się w świecie designu hi-end, opowiadając unikalne historie marek, produktów i projektantów kreujących ekskluzywny świat dóbr luksusowych i premium. Współpracujemy z najwybitniejszymi postaciami świata designu, architektury i sztuki. Śledzimy i prezentujemy najnowsze trendy w tych dziedzinach, pełniąc jednocześnie funkcję przewodnika po tym, co stylowe i wartościowe na rynku.

Obecnie szukamy Redaktora Serwisu Online, który z pasją dołączy do naszego zespołu.

Wymagamy:

- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

- zainteresowania tematyką zgodną z profilem magazynu i serwisu

- sprawności językowej w prezentowaniu treści w serwisie i poczucia estetyki

- obsługa Wordpress – mile widziana

Zakres obowiązków:

Opracowanie artykułów merytorycznych i newsów nt produktów, marek, projektantów i wydarzeń ze świata designu, architektury, sztuki i mody. Treści opracowane są na podstawie wyjściowych materiałów w j.angielskim. 
Publikacja treści + zdjęć w serwisie www - samodzielna obsługa panelu administratora.
Optymalizacja treści pod kątem SEO (po przeszkoleniu).

Firma oferuje:

Pracę w interesującym i prestiżowym środowisku marek premium i luksusowych. Kooperacja ze światowymi sławami designu, sztuki i architektury. Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej. Udział w szkoleniach z zakresu opracowania treści na www, ich optymalizacji i prezentacji online. Udział w wydarzeniach poświęconych modzie, sztuce i designowi.

Jeśli spełniasz te kryteria, czekamy na Twoje CV:

Agnieszka.bzdyra@pointofdesign.com.pl