Grafik 3D

Firma jubilerska zatrudni grafika 3D na okres wakacyjny. 1500zł/tygodniowo. Praca zdalna.

Firma Jubilerska z Amsterdamu zatrudni grafika 3D, oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło w okresie od początku lipca do końca sierpnia 2018. 
Przedmiotem dzieła będzie projektowanie męskiej biżuterii w stylu motocyklowym tj. czaszki, potwory, węże itp. Praca zdalna u siebie w domu.

Oczekujemy:

-Ponadprzeciętnej kreatywności, zmysłu estetycznego i wyczucia kompozycji.
-Doskonałej znajomości programów do modelowania 3D
-Dyspozycyjoności - praca jest zdalna, ale oczekujemy że wykonawca będzie dostępny przy komputerze i pod telefonem w godzinach 10.00-18.00 od poniedziałku do piątku, plus dwie soboty od 10.00 do 15.00.
-Dobrej organizacji pracy - W ciągu każdego tygodnia wykonawca musi zaprojektować minimum 6 unikatowych, bardzo szczegółowych pierscionków i jedną bransoletę lub naszyjnik.-znajomość branży będzie sporym atutem.

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło przedłużaną co tydzień przez kolejne 8 tygodni. Wypłata 1500zł tygodniowo, wypłacana po każdym zakończonym tygodniu pracy na konto. 

C.V. wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.), oraz portfolio prosimy przesyłać na adres mailowy info@deathbeforedishonor.eu

Kandydaci zostaną poproszeni o wykonanie testowego projektu, który w razie wykorzystania zostanie opłacony stawką 250zł.