SZTUKA TERAZ - kuratorzy

SZTUKA TERAZ promuje polską, współczesną sztukę wśród społeczeństwa, zbliża go do rynku sztuki i zachęca do inwestowania w nią. W SZTUCE TERAZ pokazujemy wartościowe osoby i ich dzieła. Zdolnych artystów oraz kuratorów, którzy współtworzą scenę artystyczną w Polsce. Podsumowaniem naszych wspólnych działań będzie wystawa w Muzeum Narodowym w Krakowie, planowana na styczeń 2018 roku, na której zaprezentujemy najlepsze prace. Wydarzeniu towarzyszyć będzie także aukcja dzieł, której dochód zostanie w większości przeznaczony na cele Szlachetnej Paczki.

W projekcie rozpoczęliśmy właśnie rekrutację kuratorów – szukamy osób, które chciałyby z nami współtworzyć projekt, a ich pierwszym zadaniem byłoby zaproszenie artystów i pozyskanie ich dzieł na wystawę i aukcję SZTUKI TERAZ.

 Zostań kuratorem SZTUKI TERAZ!

Jeśli masz doświadczenie w projektach wystawienniczych, jesteś na bieżąco z tym, co dzieje się teraz w kulturze, cenisz wartościową sztukę i jesteś otwarty na współpracę z ludźmi oraz zależy Ci na promowaniu polskich artystów, zgłoś się do projektu SZTUKA TERAZ!

Prześlij nam swoje zgłoszenie uzupełniając formularz, który znajdziesz pod linkiem https://goo.gl/ntuHTG

W oczekiwaniu na Twoje zgłoszenie z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Szczegółowe informacje na temat projektu SZTUKA TERAZ i jego poprzedniej edycji znajdziesz na stronie www.sztuka-teraz.pl, bądź kontaktując się z nami bezpośrednio pod adresem: sztukateraz@wiosna.org.pl