Sztuka Przejścia'21 - Najlepsze Dyplomy Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta

Sztuka Przejścia'21 - Najlepsze Dyplomy Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta

Zapraszamy na wernisaż i ogłoszenie wyników, które odbędzie się 10 grudnia o godz. 18:00 w galerii BWA Wrocław Główny.

Po raz siedemnasty w BWA Wrocław zostaną pokazane dyplomy absolwentów wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta ze wszystkich wydziałów i kierunków prowadzonych przez uczelnię.
Prezentacja najlepszych dyplomów młodych twórców to wydarzenie, które odbywa się już od 2004 roku i jest wspólnym działaniem Akademii Sztuk Pięknych i BWA Wrocław. Wystawa w przestrzeni galerii to często pierwsze zetknięcie się studentów z tak dużą instytucją i jej publicznością, zaś dla widzów szansa, by skonfrontować się z myśleniem młodego pokolenia artystów i projektantów.
Podczas wernisażu, który odbędzie się w piątek 10 grudnia, ogłoszone zostaną wyniki konkursu oraz laureat głównej nagrody dla najlepszego dyplomu w roku 2021, ufundowanej przez Rektora Akademii i laureat nagrody Związku ZPAP – Wrocław.

Uczestnicy: Wiktor Gałka, Adrianna Lach – Lewandowska, Eliza Sereda, Maria Helena Legeżyńska, Joanna Bujak, Katarzyna Paczuska, Magdalena Banaś, Katerina Kouzmitcheva, Philipp Pietryja, Jolanta Pęcak, Sebastian Siepietowski

***

Najlepsze Dyplomy ASP 10.12.2021–06.02.2022
wernisaż wystawy: piątek, 10.12.2021, godz. 18.00
galeria BWA Wrocław Główny
antresola na dworcu PKP
ul. Piłsudskiego 105


zamiesćiła azg

Galeria:

Więcej »