ZAPISY DO PRACOWNI RYSUNKU

ZAPISY DO PRACOWNI RYSUNKU

Informacja dla studentek i studentów szukających miejsc w (przeładowanych) pracowniach rysunku w roku akademickim 2021-22

Drodzy Państwo

Przeładowania w pracowniach rysunku Katedry Rysunku są tak duże, że prowadzący często nie widzą żadnych możliwości, aby przyjmować kolejne osoby do swoich pracowni - w sporej części pracowni rysunku liczba studentów osiąga liczbę 60-80 studentów. Jest to sytuacja krytyczna, nieznana w innych pracowniach, katedrach, na innych kierunkach. Mając nadzieję, że nadchodzący rok w końcu przyniesie rozwiązania w tej palącej kwestii - podaję adres mailowy, na który proszę przesyłać informację o braku możliwości zapisu do którejkolwiek pracowni rysunku.

rysunek-zapisy@asp.wroc.pl

Proszę w dalszym ciągu podejmować starania zapisów do pracowni, jednak jeśli otrzymacie odpowiedź odmowną z wszystkich 12 pracowni - proszę pisać na powyższy mail. Napóźniej w okolicach 20-21.10.2021 r. otrzymacie z tej skrzynki informacje o numerze pracowni, w której będziecie mogli podjąć pracę w semestrze zimowym. Zachęcam jeszcze raz - do 15.10 - szukać pracowni na własną rękę.

Pozdrawiam serdecznie i przepraszam za niedogodności.

Prof. uczelni Przemek Pintal

kierownik Katedry Rysunku na Wydziale Malarstwa