Wolne miejsca na studiach niestacjonarnych

Wolne miejsca na studiach niestacjonarnych

ARCHITEKTURA WNĘTRZ, DWUSTOPNIOWE STUDIA NIESTACJONARNE, nabór trwa do 24 września.

Zostało już tylko kilka miejsc na pierwszych rocznikach studiów licencjackich i magisterskich Architektury Wnętrz, kierunku łączącego sztukę z praktycznym projektowaniem oraz wiedzą techniczną.

Jako przykład prezentujemy projekty studenckie Dwustopniowych Studiów Niestacjonarnych AW, stworzonych w ubiegłym semestrze, we współpracy z firmą specjalizującą się w systemach audiowizualnych.

Zapraszamy do studiowania w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, uczelni państwowej z wieloletnią tradycją, wypracowanym prestiżem i doskonałą infrastrukturą techniczną. Proponujemy studia niestacjonarne licencjackie oraz magisterskie, prowadzone w trybie popołudniowym, z programem i kadrą dydaktyczną bliźniaczą ze studiami stacjonarnymi. Na pierwszym stopniu studiów kształcimy w zakresie projektowania architektury wnętrz mieszkalnych, biurowych i usługowych, ale dajemy również solidną podstawę wiedzy: architektoniczno-budowlanej, wystawienniczej, meblarskiej, graficznej i malarskiej, a także komputerowego opracowywania projektów. Na studia drugiego stopnia (magisterskie) zapraszamy absolwentów po wszystkich kierunkach projektowych związanych z architekturą lub wzornictwem. Studia magisterskie mają kształcić artystów sztuki architektury wnętrz,  projektantów wnętrz publicznych o złożonym programie funkcjonalnym, osobowości twórcze o unikatowych zdolnościach plastycznych. Pośród kierunkowych treści tj.: projektowania wnętrz i mebli, proponujemy również kursy projektowania wystaw, multimediów i małej architektury oraz szereg wspomagających kursów ogólnoplastycznych i teoretycznych. Tytuł magistra sztuki otwiera drogę do: projektów unijnych, kariery naukowej,  uczestniczenia w grantach, stanowisk kierowniczych w korporacjach, prowadzenia dużych projektów aranżacyjnych i badawczych.

Nabór tylko na podstawie zgłoszeń do dnia: 24.09.2021r.


zamieśćila azg

Galeria:

  • Angelika Ludynia - bar
  • Brygida Czechura - HOL
  • Angelika Matysik - VIP
  • Delfina Kozak - foyer
  • Ewelina Wolańska - bar
  • Magda Goliszewska - bar
  • Martyna Sakowicz - foyer
Więcej »