GLASS_ON. Spotkajmy się w lepszych czasach

GLASS_ON. Spotkajmy się w lepszych czasach

4 września w Wenecji rozpoczyna się wystawa prac artystów związanych z Wydziałem Ceramiki i Szkła.

Wystawa GLASS_ON. Spotkajmy się w lepszych czasach, to prezentacja prac wykładowców i doktorantów związanych z jedynym w Polsce Wydziałem Ceramiki i Szkła, którego historia sięga początków Akademii Sztuk Pięknych i Projektowych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Naszym celem jest pokazanie artystów, którzy odznaczają się wyjątkowymi temperamentami twórczymi. Uczestnicy wystawy są mistrzami w swoich dyscyplinach i prezentują indywidualne sposoby rozumienia samego procesu twórczego, a także różne podejścia do filozofii artystycznej.

Wystawa GLASS_ ON - spotkajmy się w lepszych czasach, jest refleksją nad otaczającym nas światem i czasem izolacji, który stał się naszą codziennością. 

Zapraszamy do lepszych czasów, podróż zaczynamy już dziś.

Artyści: Kalina Bańka-Kulka, Agnieszka Bar, Dagmara Bielecka, Joanna Bujak, Malgorzata Dajewska, Antonina Joszczuk-Brzozowska, Aleksandra Kujawska, Marzena Krzemińska-Baluch, Agnieszka Leśniak-Banasiak, Mariusz Łabiński, Beata Mak-Sobota, John Moran, Kamila Mróz, Jagoda Nowak-Bieganowska, Wojciech Peszko, Kazimierz Pawlak, Stanisław Sobota, Ryszard Więckowski, Adam Włodarczyk, Magdalena Wodarczyk, Justyna Żak. 

Kuratorki: dr Agnieszka Leśniak-Banasiak i dr Marzena Krzemińska-Baluch

***

Wystawa trwa od 4 do 15 września 2021

Wernisaż - 6 września, godz. 18:00-20:00

Chiesetta della Misericordia/ Cannaregio 3548 - 30121 Wenecja


zamiescila azg

Galeria:

Więcej »