"Mam 25 lat"

"Mam 25 lat"

Serdecznie zapraszamy na finisaż wystawy plakatów, który odbędzie się w galerii KINO w DCF w najbliższy czwartek, 2 września o godzinie 17.00.

Wystawa jest jedną z imprez w ramach obchodów Dwudziestopięciolecia Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów. Tytuł wystawy to hasło, które stało się punktem wyjścia do interpretacji dla studentów pracujących pod kierunkiem Magdaleny Wosik i Andrzeja Moczydłowskiego w ubiegłym roku akademickim. Organizacją wystawy zajęła się Matylda Bruniecka, autorka plakatu i pozostałych materiałów promocyjnych.
Co czuję, kiedy myślę: mam 25 lat... ? Co to dla mnie oznacza? Graficzne odpowiedzi składają się na kameralną wystawę na II piętrze DCF przy sali Lalka (ul. Piłsudskiego 64a, Wrocław).
Uczestnicy wystawy:Matylda Bruniecka, Anna Brzyk, Patrycja Gajda, Sławomir Hodur, Paula Jankowska, Barbra Jaszczuk, Sara Kowal, Ignacy Kupść, Ula Łaszkiewicz, Kinga Mamzer, Andrzej Moczydłowski, Natalia Paczuła, Anna Pyszny, Magdalena Rzehak, Justyna Siręga, Zuzanna Suda, Inna Vlasova, Dariusz Wekwert, Maciej Witek.


zamiesćiła azg

Galeria:

Więcej »