Katedra Wzornictwa zaprasza na wystąpienie Bruno Szenka

Katedra Wzornictwa zaprasza na wystąpienie Bruno Szenka

Wystąpienie absolwenta Wzornictwa wrocławskiej ASP (2018), studenta Design Academy w Eindhoven Live na Wzornictwo Wrocław - Facebook - 10 kwietnia o godz. 17.

Wzornictwo Wrocław zaprasza na wystąpienie Bruno Szenka,
Absolwenta Wzornictwa na wrocławskiej ASP (2018), studenta Design Academy w Eindhoven. Bruno zajmuje się projektowaniem z pogranicza spekulacji, eksploracji i krytyki. Dizajn jest dla niego narzędziem badania kontekstowości świata, kwestionowania stanów obecnych i prowokowania rozmów o stanach potencjalnych; wierzy w multidyscyplinarną kolaborację, płynność wszystkiego oraz w to, że zmianę można zacząć przy pomocy tektury i odrobiny taśmy klejącej. Aktualnie pracuje nad projektem badawczym o postawach symbiotycznych wobec natury oraz buduje napędzany deszczem młyn na własnym balkonie.

Na live opowie o strategiach działania w czasach, które będą wymagać od młodych projektantów radykalnych zmian w kreatywnej mentalności. Panel będzie okazją do otwarcia dyskusji o dizajnie spekulatywnym i krytycznym oraz, pośrednio, pretekstem do rozważenia nowej praktyki projektowej na czasy antropocenu.

Dziękujemy firmie 

Schilsner

za wsparcie tego wydarzenia swoim patronatem.

Live będzie emitowany na naszym FP 10 kwietnia o godz. 17.00
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i sesji Q&A. Bruno można będzie zadawać pytania!

Do zobaczenia.

dr Wiktoria Lenart

organizatorka wydarzenia


zamiesciła: Matylda Nowak

Galeria:

  • Wzornictwo Wrocław zaprasza na wystąpienie Bruno Szenka
  • patron wydarzenia
Więcej »