CONTEMPORARY LYNX - pierwsze spotkanie już JUTRO o 13:00

CONTEMPORARY LYNX - pierwsze spotkanie już JUTRO o 13:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach na platformie Zoom z redaktorkami głównymi pisma Contemporary Lynx - spotkania 18, 19, 25 listopada

Katedra Rysunku na Wydziale Malarstwa zaprasza do wzięcia udziału w trzech spotkaniach z redaktorkami naczelnymi magazynu Contemporary Lynx - Dobromiłą Błaszczyk i Sylwią Krasoń.

Zapraszamy dydaktyków oraz studentów czwartego i piątego roku, zwłaszcza z wydziałów: Malarstwo, Rzeźba i Mediacja Sztuki oraz Grafika i Sztuka Mediów, zainteresowanych historią założenia magazynu Contemporary Lynx, problematyką współpracy rysowników, grafików, artystów z pismami artystycznymi oraz punktem widzenia organizatorek pierwszej edycji konkursu Allegro Prize na temat doskonałego portfolio.

Trzydniowe spotkania odbędą się wg następującej kolejności zaproponowanych tematów spotkań:

- Własne pismo artystyczne. Historia założenia i prowadzenia magazynu Contemporary Lynx.

- Rysunek i grafika w magazynie artystycznym. Jak wygląda współpraca rysowników, grafików, artystów z magazynem o sztuce. Jak zacząć współpracę? Jakie są możliwości i pola współpracy?

- Portfolio artystyczne. Jak je budować, jaką formę nadać, na co zwracają uwagę galerie oraz redakcje oglądające portfolio artystów.

...

Spotkania odbędą się w dniach: 18, 19, 25 listopada 2020 r. o godzinie 13:00

Zgłoszenia przyjmowane są do godziny 21:00 dnia poprzedzającego spotkanie.

Zgłoszenie, rezerwacja i szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres: katedrarysunku@asp.wroc.pl

Ograniczenie dotyczące zgłoszeń ma związek z możliwością wzięcia udziału w spotkaniach do 50 uczestników. W wypadku wolnych miejsc zgłoszenia spoza wskazanej grupy będą dopisywane z listy rezerwowej - także proszę je równiez nadsyłać.

Zapraszamy do wysyłania swoich zgłoszeń.

Przemek Pintal

kierownik Katedry Rysunku na Wydziale malarstwa ASP im. E. Gepperta we Wrocławiu

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

przygotował: prof. Uczelni Przemek Pintal

zamieścił:as. Piotr Kmita

Galeria:

Więcej »