Funduszu Aktywności Studenckich

Funduszu Aktywności Studenckich

Termin składania wniosków upływa 30 czerwca 2020.

Chcielibyśmy zaprosić studentów do składania wniosków konkursowych w ramach Funduszu Aktywności Studenckich, za który odpowiada Wrocławskie Centrum Akademickie (Biuro Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia).

Nabór trwa, a termin składania wniosków mija 30 czerwca 2020 r. Niezmiennie - niezależnie od dyscypliny naukowej i tematyki – każdy pomysł grupy studentów czy koła naukowego z wrocławskich uczelni może zyskać dofinansowanie z budżetu Miasta w wysokości do 5 tys. złotych.

W ramach KONKURSU (II NABÓR):

  • o dofinansowanie z budżetu miejskiego mogą ubiegać się wszystkie koła naukowe, organizacje lub grupy studenckie działające przy wrocławskich uczelniach
  • tematyka projektów jest dowolna, związana z profilem koła naukowego, grupy lub organizacji studenckiej
  • ważne jest aby realizacja proponowanych projektów służyła: przedsiębiorczości akademickiej i celom doskonałości naukowej
  • zakończenie realizacji projektu i rozliczenie projektu musi nastąpić do 31.12.2020 r.
  • każdy ze zgłoszonych projektów ma szansę na dofinansowanie w wysokości do 5 000 zł (a w wyjątkowych sytuacjach kwota ta może być wyższa)
  • termin zgłaszania wniosków - do 30.06.2020 r.

Na stronie internetowej Wrocławskiego Centrum Akademickiego (https://wca.wroc.pl/fast-ii-nabor-wniosek-o-dofinansowanie-do-300620201) dostępny jest wniosek o dofinansowanie i regulamin konkursu oraz inne ważne informacje dotyczące aktualnego naboru.


zamiesćila AZG