Maciek Bączyk, AURA w Galerii Entropia

Maciek Bączyk, AURA w Galerii Entropia

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją wystawy będącej częścią doktoratu zrealizowanego w Katedrze Sztuki Mediów na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.

Najnowsze prace Maćka Bączyka (filmy, instalacje i obiekty) są czymś w rodzaju pamiątek rodzinnych, w których potrzeba dokumentowania jest równie ważna, co użyta do tego celu technologia. To, czy w danej rejestracji udało się uchwycić coś więcej niż tylko obraz i dźwięk, nie jest obojętne wobec użytych narzędzi, nośników i związanych z nimi sposobów pracy. Wystawa jest efektem wieloletnich poszukiwań aury na pograniczu analogowych i cyfrowych technik reprodukcji.
Najnowsze prace Maćka Bączyka wchodzą w skład jego doktoratu, zrealizowanego w Katedrze Sztuki Mediów na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.

Zapraszamy do zapoznania się z pracami jak i dokumentacją wystawy, która prezentowana była w Galerii Entropia od 24.01.2020 do 14.02.2020.

http://kinomanual.pl/maciek-baczyk-aura/


zamieściła AZG